ZIJ werving & selectie

Vanaf januari 2025 vindt de handhaving plaats inzake de Wet DBA. Veel hashtaginterim opdrachten binnen het Secretariële én administratieve vak vallen onder de hashtagschijnzelfstandigheid die juist voorkomen moet worden.

Als bureau zien we nu al een grote verschuiving ontstaan. ZZP-ers die overstappen naar een vaste baan, ZZP-ers die graag zelfstandig willen blijven en kiezen voor opdrachten waar ze voor de duur van de opdracht verloond kunnen worden én uiteraard ZZP-ers die denken dat deze handhaving ook in 2025 uit zal blijven. Wat je ook gelooft, zorg dat je voorbereid bent. We komen nu in de tijd van het jaar waarin er opdrachten afgesloten worden die eindigen in 2025.

Zorg dat je goed weet wat jij wil en wat de voor- en nadelen zijn van jouw keuze. Weet dat je kan blijven interimmen alleen zal je per opdracht flexibel om moeten gaan met jouw contractvorm (zzp of verloning). Niet elke opdracht valt namelijk buiten deze schijnzelfstandigheid. Wil je meer weten, bel gerust met onze Ellen en Catalijn. We delen graag onze opgedane kennis.